Firma ARKOM rozpoczęła działalność w 2005 roku zajmując się handlem i usługami z dziedzin elektronicznych i telekomunikacyjnych.  baner

       Od 2005 roku wprowadzamy rozwiązania z branży IT na Podbeskidziu i Żywiecczyźnie. Równolegle do rozwoju działu Internetowego stworzyliśmy serwis i sprzedaż komputerów. W szybkim tempie rozwój Firmy jako Operatora Internetowego na Podbeskidziu oraz sprzedaży asortymentu sieciowego, alarmowego, wizyjnego spowodowało w 2007r. utworzenie w Firmie ARKOM Działu Technicznego. Dzięki już zdobytemu doświadczeniu, ciągłemu doszkalaniu, zdobytym uprawnieniom wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wykonywaniu Instalacji Elektrycznych, Odgromowych, Alarmowych, Wizyjnych, TV/SAT, budowa sieci Światłowodowych,Internetowych, Pomiary Elektryczne. Wykonujemy swoje usługi dla klientów indywidualnych, instytucji, placówek, małych i średnich Firm. Naszym wielkim atutem jest wykonywanie zakresu prac od początku do końca czyli zaprojektowanie, dobór urządzeń, dostarczenie, instalacja, uruchomienie, gwarancja,serwisowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient oszczędza czas i pieniądze, ponieważ dostaje usługę kompleksowo. Prosimy o zapoznanie się z szczegółową ofertą Naszej Firmy, naszymi realizacjami, zapleczem technicznym, uprawnieniami i oczywiście zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia się na bezpłatną wycenę. 

 

POLSKI KAPITAL LOGO  Jesteśmy lokalną Firmą, która rozwija lokalny rynek, współpracując z lokalnymi przedsiębiorcami,  tworząc lokalne miejsca pracy !!!
 instalacje 10 lat